Soğukpınar mah. Mimar sok.
No:8 Taşdelen / Çekmeköy
Web Tasarım
Web tasarımı, web sitesinin arama motorlarında erişilebilirliğini sağlayan, kişi ve kurumları, ürün ve hizmetleri tanıtan grafik ve metinlerin bir araya geldiği bir çalışmadır. Kurumsal bir Web sitesi tasarımı, işletmenizi güvenilir göstermeye yardımcı olur. Responsive web sitesi tasarımı ile mobil cihazlara uyumluluk sağlıyoruz.
Mobil Uygulama
Teknolojinin gelişmesi ile birlikte kullanıcılar masaüstü cihazlardan mobil cihazlara doğru yönelmiştir.Mobil cihazların kullanım oranının artması mobil uygulamaların daha önemli bir hale gelmesini sağladı. Bu yazımızda firmanızın bir mobil uygulamaya neden ihtiyacı olduğunu ve mobil uygulama hakkında merak ettiğiniz her şeyi sizinle paylaşacağız.
Kurumsal Kimlik Çalışması
Kurumsal kimlik bir kurumun dışarıdan görünen yüzüdür. Bireylerde olduğu gibi, bir kurumun hedef kitlesiyle iletişime geçebilmesi, onların dikkatini çekebilmesi büyük önem taşır. Kısacası kurumsal kimlik bir kurumun kendini ifade etme şeklidir.
Web Yazılım
Günümüzde teknolojinin gelişimi ile birlikte yazılım çok önemli bir noktaya gelmiştir. İNTA yazılım olarak kullandığımız web yazılım teknolojileri ile firmanıza özel yazılımlar üretiyoruz. Teknik alt yapımızı sürekli yenileyerek kurumunuzun tüm ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler üretiyoruz.
SEO
Googlede üst sıralara çıkmak, web sitenizin trafiğini arttırmak için arama motorlarına uygun çözümler üretiyoruz. Organik ziyaretler ile firmanıza yeni müşteriler kazandırıyoruz.
Domain & Hosting
Web sitenize ait dosyaları internet kullanıcılarının erişimine sunan bu bilgisayarlara web sunucusu (web server), bu veri saklama ve yayınlama işlemine de web hosting denir. İNTA yazılım olarak barındırma hizmetlerini müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz.
CRM Uygulamaları
Büyük holdinglerden küçük, orta ölçekli ve mikro ölçekli firmalara kadar tüm firmaların satışı karlılıklarını artırmak için başvurdukları yöntem CRM yazılımlarıdır. Ürettiğimiz CRM yazılımları ile firmanızın karlılığını arttırıyor ve müşterilerinize daha hızlı hizmet vermenizi sağlıyoruz.